Sveiki atvykę į Nordica Pagalbinio apvaisinimo centrą Kaune

Klinika „Motina ir vaikas“ yra viena pirmųjų privačių sveikatos priežiūros įstaigų Lietuvoje. Jau nuo 1994 metų veikia akušerijos-ginekologijos diagnostikos ir gydymo centras bei gimdymo namai, o 1995 metais klinikoje gimė pirmas kūdikis. 1998 metais klinikoje įkurtas pirmasis Lietuvoje savarankiškas pagalbinio apvaisinimo centras, kuris 2005 metų pradžioje tapo tarptautinio pagalbinio apvaisinimo klinikų tinklo NORDICA nariu. Šiuo metu šis tinklas jungia 10 klinikų visame pasaulyje. Nuo 2005 metų klinikoje pradėjo veikti Dermatologijos centras.

BuildingMūsų klinikos gydytojai akušeriai ginekologai, dermatologai, akušerės, slaugytojos jau daugiau kaip dešimt metų dirba kaip viena darni komanda. Jie - savo srities profesionalai, suprantantys vienas kitą iš pusės žodžio, neskaičiuojantys darbo valandų, apgaubiantys kiekvieną pacientę išskirtiniu dėmesiu ir šiluma. Tai yra mūsų jėga ir sėkmės garantas.

Klinika didžiuojasi turima naujausia šiuolaikine medicinos įranga. Ji padeda tiksliai nustatyti diagnozę ir sėkmingai gydyti įvairias ligas. Laboratorijoje atliekami visi reikiami tyrimai. Klinikoje įrengtos dvi modernios operacinės. Bet kuriuo paros metu darbui pasirengusi specialistų komanda. Besikreipiantys čia suras greitą ir profesionalų aptarnavimą bei konfidencialumą.

“Motinos ir vaiko” klinikoje dirba aukštos kvalifikacijos gydytojai. Jie nuolatos seka naujausius medicinos pasiekimus, dažnai stažuojasi užsienyje, bendradarbiauja su kolegomis Danijoje.

 

Dirbame:

I-V 9.00-18.00 val.
VI
9.00-13.00 val.

Adresas: Savanorių pr. 245, LT-50154 Kaunas

Registracija: +370 37 792995,
Faks.: +370 37 338385

El.paštas: klinika@motinairvaikas.lt