Nordica centrų tobulėjimas ir vystymasis

Pastoviai bendradarbiaudami su geriausiomis klinikomis ir universitetais Nordica centrai nuolat tobulina nevaisingumo gydymo metodus. Todėl savo pacientams suteikiame geriausią gydymą.

Mes pastoviai dalijamės mokslo laimėjimais, kurie diegiami į kasdienę praktiką. Mūsų tinkle dirba aukščiausios kvalifikacijos ginekologai, embriologai, kiti specialistai. Nordica pagalbinio apvaisinimo centrai naudojasi gydymo metodikomis ir algoritmais, sukurtais Nordica centrų specialistų, bendradarbiaujančių su Kopenhagos universitetu.

Nordica centrų kokybės standartai

Norėdami, kad nevaisingumui gydyti Jūs rinktumėtės Nordica pagalbinio apvaisinimo kliniką, mes turime užtikrinti aukščiausius gydymo kokybės standartus. Todėl Nordica centrai pastoviai gerina ir diegia kokybės standartus. Mes garantuojame:

  • gydytojų ginekologų, embriologų, akušerių aukštą kvalifikaciją;
  • kiekvieno pagalbinio apvaisinimo centro personalo stažuotes Danijos universitete ir ligoninėse;
  • ginekologo iš Danijos vizitą į kiekvieną Nordica pagalbinio apvaisinimo centrą;
  • visi Nordica centrų gydytojai yra savo šalies IVF asociacijų nariai;
  • kiekvienas darbuotojas kartą per metus atestuojamas Danijos Nordica centro specialisto;
  • visi Nordica pagalbinio apvaisinimo centrai privalo veikti pagal šalies įstatymus.

Siekiant užtikrinti aukštos kokybės standartus ir sumažinti klaidų tikimybę, kiekvienas nevaisingumo gydymo etapas yra patvirtintas ir dokumentuotas.

Kiekvienas nėštumas priklauso ir nuo mūsų veiksmų tikslumo. Todėl mes registruojame ir nuolat tikriname visus gydymo žingsnius. Ši kontrolė taip pat užtikrina embrionų, kiaušialąsčių ir spermatozoidų tapatybę ir saugumą.

 

Naujienos
Daugiau naujienu

Informacinis biuletenis