Sveiki atvykę į pokalbių zoną

Pokalbių svetainė:

Jei jūs norite prisijungti prie Nordica pokalbių svetainės, prašome laikytis sekančių taisyklių. Kadangi dialogai yra vieši ir matomi visiems lankytojams, Nordica negali prisiimti atsakomybės už jūsų išsakomas mintis. Jūs patys esate atsakingi už savo teiginius.

Visus kviečiame prisijungti prie pokabių svetainės. Galite būti tikri, vietos čia yra visiems. Visi pasisakymai bus anonimiški, pateikiama yra tema ir vardas. Norėdami kad jūsų pasisakymai patektų į pokalbių svetainę, jūs turite pateikti mums savo vardą ir elektroninio pašto adresą. Tai užtikrina, kad visi pasisakantieji būtų atsakingi už savo mintis. Ši informacija, be abejo, bus laikoma konfidencialia ir niekam nebus prieinama.

Norint prisijungti prie svetainės jūs turite priimti minėtas taisykles. Jei šios taisyklės yra jums nepriimtinos, mes prašome jus palikti pokalbių zoną.

Nordica pasilieka sau teisę, tačiau neprisiima pareigos, pašalinti pasisakymus, kurie yra nepriimtini arba pažeidžiantys įstatymus. Bus šalinami sekantys pasisakymų tipai:

  • Pasisakymai, kuriuose nepagrįstai išjuokiami, puolami ar varginami kiti asmenys.
  • Komerciniai skelbimai.
  • Reklaminiai telefonų numeriai, komercinių internetinių svetainių adresai.
  • Medikamentų reklamos ir pasisakymai, reklamuojantys vaistus ar papildus.
  • Pasisakymai, kuriuose naudojami nepriimtini žodžiai, sakiniai ar negatyvus tonas.

Apibendrinant, mes tikimės, kad svetainės lankytojai sugebės išlaikyti protingą bendravimo toną ir mums nereikės kištis į pokalbius.

Nordica pasilieka sau teisę išeliminuoti iš pokalbių asmenis, nesilaikančius taisyklių ir įstatymų. Nordica taip pat turi teisę suteikti informaciją apie šiuos asmenis atitinkamoms instancijoms. Jei jūs pastebėjote, kad kažkas nesilaiko priimtinų taisyklių nesivaržydami praneškite mums adresu info@nordica.org.

Kadangi pokalbių svetainė yra vieša, Nordica pataria jums neskelbti savo asmeninių duomenų, telefono numerių ar e-mail adresų savo pasisakymuose.

Norime pabrėžti, kad bendravimas tinkle, negali tinkamai pakeisti vizitų ir bendravimo su savo gydytoju.

Svetainėje skelbiama informacija yra skirta tik asmeniniam naudojimui. Informacinė medžiaga (išskyrus jūsų pačių pasisakymus) negali būti dauginama be Nordica sutikimo.

Pasisakydami pokalbių svetainėje jūs pripažįstate Nordica teisę į nevaržomą šios informacijos naudojimą dabar ir ateityje. Nordica turi teisę daryti vertimus, perrašyti ir perduoti jūsų pasisakymus tretiesiems asmenims.

Mes tikimės, kad pokalbių svetainė jums patiks.