Asmeninė konsultacija

Mes individualiai gydome savo pacientus. Stengiamės, kad gydymas būtų patogus ir konfidencialus. Asmeninė konsultacija yra svarbi jūsų nevaisingumo gydymo dalis ir jūsų galimybė užduoti klausimus. Mes esame patenkinti galėdami pasidalinti savo žiniomis apie nevaisingumą ir jo gydymą.

Mes turime bendrą tikslą – kad jūs pastotumėte!

Mūsų tikslas yra sudaryti jūsų individualų gydymo planą, priklausantį nuo esamos situacijos. Individualus Nordica gydymo planas jums ir jūsų partneriui yra sudaromas bendradarbiaujant su jumis ir su kitais mūsų specialistais.

Yra labai svarbu, kad jūs būtumėte gerai informuoti apie nevaisingumo gydymo planą ir šią informaciją mes suteikiame konsultacijų metu. Atvirų durų dienos ar konsultacijos metu jūs gausite Nordica kelio į vaisingumą schemą. Ši schema sudaryta tam, kad jums lengvai suprantamu būdu padėtų susivokti kur, pakeliui į vaisingumą, jūs esate šiandien ir kaip pasiekti trokštamą nėštumą. Nordica kelio į vaisingumą tikslas yra informuoti, konsultuoti, diagnozuoti ir gydyti. Jūs būsite išsamiai informuoti apie procedūras prieš planuojant gydymą, gydymo metu, po gydymo, numatomą gydymo laiką, galimus pašalinius poveikius, preliminarią gydymo kainą.

Sužinokite daugiau apie tyrimus

 

Naujienos
Daugiau naujienu

Informacinis biuletenis